Trend Wood Design Isparta’da hizmet vermekte olup tecrübesini ve güler yüzlü kalitesini standartının üzerindeki hizmetiyle müşterilerimize ulaştırma  amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir.

 Modern ve dekoratif tasarımlara sahip  olduğumuz ürünlerimiz ile kaliteden ödün vermeden hizmetimizi devam ettirmeyi amaçladık.Amacımız trend ürünleri  takip ederek  yapılan modern düzenlemelerle birlikte kişiye özel ürünlerimizi kendi bünyemizde uygulayıp, geniş bir kitleye hitap etmesini sağlayarak Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlayabilmek için müşteri fikirlerine önem verir. Hızla değişen teknolojiye ayak uydurmak için yeniliklere açıktır. Doğruluk ve güvene değer verir. Trend Wood Design markasını sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmektir.

 

Trend Wood Design olarak kişiye özel eşsiz tasarımları sizlerle buluşturma amacı ile yola çıktık.

Ürünlerimiz dış hava koşullarında kesilmiş halde bekletilir ve  gövdesindeki nem oranını yaşamsal hareketliliği engelleyecek şekilde düşürdükten sonra fırınlama sistemi ile kurutmaya alınır.Bu süreç ağaç gövdesinin nem oranının %10’un altına düşecek kapasiteye gelene kadar kurutma fırınlarında kurutma işlemi yapılır.Nem oranı %10 ‘un altına düştükten sonra şekillendirme işlevi ile ürünler sizlerle buluşmaya hazır hale getirilir.